Samozřejmostí naší firmy na přáním zákazníka je  dodávka nebo pokládka polystyrenu, dilatačních pásů, separační fólie a dilatačních lišt.

Pokládka polystyrenu v přesném položení a garance celkové ceny.Tím snížíme  náklady na množství anhydritu (při nerovném položení se zvýší náklady i o 20% !).Eliminace prostupu zimy ze zákl.desky prokládáním vrstev s co nejmenšími mezerami mezi jednotlivými deskami.Pokládá se ve více vrstvách a pro přesnou a rovnou plochu se zaměřuje laserem.

Pokládka separační vrstvy(igelit), aby nedocházelo k zátékání směsi do mezer polystyrenu, trubek a jiných vyčnívajících materiálů.

Dilatování stěn a přechodů (dilatační pás) mezi jednotlivými místnostmi pro odhlučnění podlahy a roztaživosti materiálu.

pokládka polystyrenu


 

 

 

 

 

Použité materiály

Polystyren EPS 100 Z je pěnový polystyren do podlah s běžným zatížením.

Polystyren EPS 200S je pěnový polystyren určený pro vysoce  namáhané podlahy.

Polystyren  T4ooo je deska z elastifikovaného pěnového polystyrenu pro útlum kročejového hluku pro podlahové konstrukce se zatížením.

Minerální vlna je deska z  s vysokou protipožární odolností která je vhodná pro zlepšení kročejové neprůzvučnosti těžkých plovoucích podlah do prostorů s běžným užitným zatížením.

Minerální vlna pro stavební tepelné a akustické izolace těžkých plovoucích podlah s požadavky na snížení kročejové a vzduchové průchodnosti.

Profilovaná fólie Ekoflex pás vhodný pro izolaci podlah a plochých i šikmých střech. Šířka pásu 110 cm.

Dilatační pás Mirelon 5 x 100 mm a 10 x 250 mm

Polyethylenová separační folie o síle 200 mikronů. Díky hydroizolačním vlastnostem se používá do podlah.

Přechodové lišty

Lepící pásky